14.01. – 21.01.2018 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

14.01. – 21.01.2018 r.

NIEDZIELA – 14.01.

godz. 730 – + Wiesław Matlak w 12 rocz. śm. z mamą Anną

godz. 930 – + Mieczysław Pawlus w 1 rocz. śm.

godz. 1100 + Jan Wojtusiak – od córki Sabiny z Sebastianem

godz. 1100 – + Estera Frydel w 5 rocz. śm. z mężem Henrykiem i wnukiem Rafałem

godz. 1730+ Maria Piętka w 8 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 15.01.

godz. 630 – O łaskę zdrowia dla Czesława

godz. 630 – + Maria i Władysław Dudka z rodzicami

godz. 630 – + Helena Urbańska – od Marii Drzał z rodziną

WTOREK – 16.01.

godz. 630 – + Władysław Piątek – od brata Michała z żoną Danutą

godz. 630 – + Aniela Kiełbas – od Danuty Kluka z rodziną

ŚRODA – 17.01.

godz. 630 – + Marian Chwil w 4 rocz. śm.

godz. 630 – + Maria Kubica – od sąsiadki Łabasiowej i rodziny Marii i Krzysztofa Habdas

godz. 630 – + Wanda Golasik – od wnuczki Asi i prawnuczki Mai oraz rodziny Fijaków

CZWARTEK – 18.01.

godz. 630 + Anna Kozieł z mężem Alojzym w 2 rocz. śm. – od synów Józefa i Mariana z rodzinami

godz. 630 – + Tadeusz Dziergas – od chrześniaka Krzysztofa Dziergasa z córką z Rycerki

godz. 630+ Krzysztof Piecuch – od kuzyna Wiesława Piecucha z rodziną

PIĄTEK – 19.01. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 + Czesława Kubica – od szwagra Jana Kubicy z rodziną

godz. 630 – + Waleria Noga – od chrześniaczki Danuty Kosarz z rodziną

godz. 630 + Ryszard Gładysz – od rodziny Pasirebków

godz. 1730 O miłosierdzie Boże dla nas i świata całego

SOBOTA – 20.01.

godz. 630 – + Jerzy Caputa – od sąsiadów Homlów i Sapetów

godz. 630 – + Barbara Golasik – od brata Piotra z żoną

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

+ Stanisław Noga – od Tomasza i Justyny Cwajna z rodziną z Krzyżowej

+ Krzysztof Piecuch – od sąsiadów Piętków

+ Tadeusz Dziergas – od rodziny Sporków z Bielska-Białej

+ Tadeusz Biegun – od Stanisława i Elżbiety Zuziak

+ Stanisław Knapek – od Wiesława i Doroty Wróbel z dziećmi

+ Władysław Knapek – od Magdaleny Klinot z rodziną

+ Waleria Mucha – od rodziny Nogów

+ Andrzej Gaweł – od Jolanty i Andrzeja Zawada z dziećmi

+ Łukasz Jagosz – od Justyny i Kazimierza Chrobak

+ Janina Śliwa – od Eugeniusza Miśkiewicza z rodziną

+ Jan Wojtusiak – od Barbary i Mariusza Śleziak

+ Józef Dziedzic – od sąsiadów Matlaków

+ Anna Dłutko – od Firmy AUTOKOMIS Rafał Dybek

+ Anna Habdas – od rodziny Satławów

+ Czesława Łodziana – od rodziny Ciućków z Oczkowa

+ Maria Sapeta – od sąsiadów Rypień z rodziną

+ Stanisława Kuchejda – od Bożeny i Marcina Kuchejda z synem

+ Barbara Wajdeczko – od sąsiadów Habdasów

+ Jan Ciurla – od Giżlarowej z rodziną

+ Wiesława Wyleciał – od klasy 1 AT z wychowawcą Magdaleną Błachut

+ Ryszard Gładysz – od koleżanek i kolegów z pracy zmiana Józefa Sporek

+ Waleria Noga – od Haliny i Andrzeja Semik

+ Czesława Kubica – od szwagierki Anieli Kubica

NIEDZIELA – 21.01.

godz. 730 – + Kazimiera Binda w 18 rocz. śm. z mężem Władysławem

godz. 930 – + Eugeniusz Biernat w 9 rocz. śm. z rodzicami i teściami

godz. 1100 Msza św. chrzcielna

godz. 1730+ Czesława Łodziana – od córki Małgorzaty