10.12. – 17.12.2017 r.

Kategorie: Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

10.12. – 17.12.2017 r.

NIEDZIELA – 10.12.

godz. 730 – + Franciszek i Ludwika Polak z synami

godz. 930 – + Danuta Bednarz z rodzicami – od Gieni i Kazi

godz. 1100 – + Stanisław Knapek – od syna Pawła z rodziną

godz. 1730Dziękczynna za 90 lat życia Ludwiki Urbaniec, z prośbą o Boże błogosławieństwo

PONIEDZIAŁEK – 11.12.

godz. 630 – + Józef Podziorny – od siostry Marii z rodziną

godz. 1730+ Józef Łabaś z synem Andrzejem i rodzicami

godz. 1730+ Wiesława Wyleciał – od brata Krzysztofa z synami: Pawłem i Adamem

WTOREK – 12.12.

godz. 630 – + Józef Micorek – od Jarosława Micorek z rodziną

godz. 1730 + Helena Mrowiec w 6 rocz. śm. z mężem Tomaszem i synami: Piotrem i Czesławem

ŚRODA – 13.12.

godz. 630 – + Jerzy Caputa – od sąsiadów Barutów

godz. 1730+ Jan i Maria Pietraszko

CZWARTEK – 14.12.

godz. 630 – + Józef Golasik – od sąsiadów Edyty i Pawła Wolny z dziećmi

godz. 1730 – + Augustyna Bednarz w 30 rocz. śm. z córką i zięciem – od sąsiadki

godz. 1730+ Władysława Janiszewska – od siostry Antoniny z rodziną

PIĄTEK – 15.12. – dzień Bożego Miłosierdzia

godz. 630 + Barbara Golasik – od kuzynki Małgorzaty z rodziną

godz. 630 – + Jan Kraus – od Piotra Wilk

godz. 630 – + Antoni Januła – od kuzynki Heli Fabiańczyk z Trzebini

godz. 1730 O Boże Miłosierdzie dla nas i świata całego

SOBOTA – 16.12.

godz. 630 + Emilia Barteczko w 5 rocz. śm. z mężem Czesławem, córką Marią i synem Jerzym

godz. 630 – + Zenon Szwed – od sąsiadów Wisłów

godz. 1730Msza św. zbiorowa za zmarłych śp.:

+ Stanisław Noga – od Beaty i Mirosława Masny z rodziną z Pietrzykowic

+ Wanda Golasik – od Beaty i Darka Kiełbas z synami

+ Krzysztof Piecuch – od Katarzyny i Marcina Cender

+ Tadeusz Dziergas – od Jana i Elżbiety Pfeifer z rodziną z Rycerki

+ Elżbieta Piątek – od Kazimierza i Anny Bednarz

+ Tadeusz Biegun – od koleżanek i kolegów córki z Firmy HUTCHINSON zm A i zm B

+ Stanisław Knapek – od Lucyny i Tadeusza Białek

+ Władysław Knapek – od Jadwigi Szetyńskiej z rodziną

+ Waleria Mucha – od Bronisławy Łodziana z synem Janem

+ Andrzej Gaweł – od Kierownictwa Odlewni numer 2 METALPOL

+ Łukasz Jagosz – od cioci Lucyny i wujka Tadka z dziećmi z Radziechów

+ Janina Śliwa – od rodziny Łukańków i Stasicowej z Twardorzeczki

+ Jan Wojtusiak – od sąsiadów Habdasów

+ Józef Dziedzic – od sąsiadów Kupczaków i Owsianków

+ Anna Dłutko – od sąsiadów Majchrów

+ Anna Habdas – od rodziny Greniów

+ Maria Sokołowska – od Ani Świeczek z rodziną z Pietrzykowic

+ Czesława Łodziana – od Barbary i Romana Kozioł z rodziną

+ Maria Sapeta – od sąsiadów Suchanków i Janiny Baron

+ Stanisława Kuchejda – od bratowej Ireny Biegun

+ Barbara Wajdeczko – od szwagra Edmunda Duniewicza z Marią

+ Jan Ciurla – od Wandy i Andrzeja Binda z rodziną

+ Wiesława Wyleciał – od klasy 2ET z wychowawcą Aleksandrą Caputa

NIEDZIELA – 17.12.

godz. 730 – + Józefa i Marian Habdas

godz. 930 – + Michał Knapek w 20 rocz. śm. z żoną Józefą i synem Władysławem

godz. 1100 – + Krzysztof Biegun w 10 rocz. śm.

godz. 1730 – + Franciszek Wisła w 9 rocz. śm. z rodzicami i teściami